תנאי שימוש

האתר ותקנון השימוש הנ”ל נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות אך האמור בהם מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אבטחה

הנתונים המועברים אלינו באמצעות אתר האינטרנט נשלחים תוך כדי שימוש בטכנולוגית הצפנת נתונים SSL (פרוטוקול המאפשר העברה בטוחה של נתונים).

פרוטוקול זה מצפין את המידע האישי לפני שהוא נשלח. אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לחיסיון הפרטים הנשלחים אלינו.

אתר Shalom-Dubai (להלן “האתר”) הוא אתר המשמש כאתר המספק פתרונות אונליין והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך ותנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו ושירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

* האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר Shalom-Dubai ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר Shalom-Dubai.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות, או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

* אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/ הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של אתר Shalom-Dubai ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני.

במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

* הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת MAC ID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר.

במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים , משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלי צוות האתר Shalom-Dubai  .

* אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי cookies ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועות הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר