מטבעות הקריפטו באיחוד האמירויות

שתפו את הפוסט:

קנה דירה בדובאי באמצעות ביטקוין

קנה דירה בדובאי באמצעות ביטקוין

בפברואר 2022, איחוד האמירות חוקקה את החוק בנושא הסדרת נכסים וירטואליים והקימה את הרשות הרגולטורית לנכסים ווירטואליים של דובאי VARA. על ידי הקמת מסגרת משפטית לעסקים הקשורים לנכסים וירטואליים, לרבות נכסי קריפטו ואסימונים שאינם ניתנים לשינוי NFT, חוק ציון דרך זה משקף את החזון של דובאי להפוך לאחת מתחומי השיפוט המובילים עבור יזמים ומשקיעים בטכנולוגיית בלוקצ'יין.
הרשויות בדובאי מחפשות לפתח את המגזר הצומח הזה לדוגמא Binance- פלטפורמת המסחר המפורסמת של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפים, משיקה את המרכז העולמי הגדול שלה בדובאי. בעקבות הצעדים הללו, יותר ויותר קבלנים וחברות בנייה מקבלות תשלומים בקריפטו. אנו בשלום דובאי סוכנות נדל"ן שבסיסה בדובאי, עובדים מדי יום עם היזמים הללו. בין אם אתם מחפשים לרכוש נכס בדובאי להשקעה או למגורים, בכל מקרה תשלום בקריפטו אפשרי וקל.

דובאי הופכת למעצמת הון דיגיטלית והמשקיעים מרוויחים

מכיוון שדובאי מקבלת את שחקני הבלוקצ'יין בזרועות פתוחות- זו בהחלט הדרך הטובה ביותר להמיר רווחים וירטואליים לנכסים אמיתיים ולרכוש נדל״ן. וזו אחת הסיבות לעליית המחירים וערך הנדל״ן כרגע בדובאי. +98.5% עסקאות נדל"ן ברבעון הראשון של 2022 לעומת 2021, עלייה של יותר מ-30% באזורים מסוימים. הגידול בביקוש מונע על ידי גידול מסיבי באוכלוסייה בדובאי- אנשים מכל העולם היגרו לדובאי בשנים 2021 ו-2022 מאירופה, מאסיה ואמריקה. כיום, דובאי נמצאת באמת במרכז עולם העסקים עם 3.5 מיליון תושבים, ועדיין ללא מיסים או מס הכנסה…

מהו תהליך קנייה עבור תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים?
התהליך פשוט מאוד. לאחר בחירת הנכס בו תרצו לרכוש, נשלח לכם ארנק עליו תצטרכו לשלוח את התשלום. לאחר קבלתו, היזם/ קבלן יוציא קבלה על תשלום ב-AED, המטבע של איחוד האמירויות הערביות. שער החליפין המוצע יצוין כמובן מראש.