אודות החברה

שלום דובאי היא שלוחה ישראלית של סוכנות הנדל״ן  Elysee Vendome Real Estate LLC – Dubai Immo. חברת תיווך מקומית רשומה בעלת רישיון תיווך RERA לקנייה מכירה והשכרה, בעלת מוניטין רחב המתמקדת בפרויקטים יישירות מהיזם Off Plan וחתומה מול הקבלנים הגדולים והחשובים בדובאי. אנו סוכנות נדל״ן המכוונת לשוק הקונים הישראלי המורכבת מצוות ישראלי דוברי עברית רוסית וצרפתית המתגורר ועובד בדובאי. כל נכסי הנדל״ן המשווקים ע״י שלום-דובאי מתקבלים מקשר ישיר ורציף עם הקבלנים והיזמים הגדולים ביותר בדובאי. ברשותינו גישה לכל הפרויקטים הנמכרים ברחבי דובאי ואנו מציעים למשקיע הישראלי ליווי שלב אחר שלב החל מרגע ההתלבטות ועד לקבלת המפתח, כשאנחנו העיניים והאוזניים שלו בדובאי וזמינים 24/7 לכל שאלה או שירות בנושא נדל״ן.

פרטים נוספים

יש לך שאלה? למידע נוסף חייגו:

053-622-7332
או השאירו פרטים בטופס הבא:

The Agent

אנה דדון ויינר

סוכנת נדל"ן ישראלית המתגוררת בדובאי – מייסדת חברת "שלום-דובאי"

שמי אנה דדון ויינר, נשואה ואמא לשני בנים, ודוברת 4 שפות עברית רוסית צרפתית ואנגלית. ב-2014 אחרי שהוצאתי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים, התחלתי את דרכי כמתווכת נדל"ן במשרד תיווך מוכר ומוערך בעיר אשדוד. ליוויתי מאות קונים, מוכרים ומשקיעים בדרכם ליעד הסופי כשטובת הלקוח תמיד בעדיפות עליונה, תוך כדי נתינת השירות המקצועי, המהיר והיעיל ביותר שיש באפשרותי לתת.

מעידה על עצמי שהנדל״ן זורם בכל רמ״ח איבריי ומלבד היותו מקצועי היחידי והעיקרי, הוא גם התחביב שלי והתשוקה שלי – אני חיה, נושמת וחולמת נדל״ן.

הגעתי לדובאי בזמן מגפת הקורונה, ובעקבות סגירת הגבולות נותרתי כמו ישראלים רבים "תקועים" בחו"ל ברחבי העולם. עברו חודשיים עד שנתב"ג נפתח וניתנה לנו האפשרות לחזור הביתה. אחרי חודשיים בדובאי כבר חזרתי ארצה עם תובנה אחרת – אם נדל"ן, אז רק ככה הוא צריך להיראות!

אחרי שנחשפתי לעולם הנדל"ן בדובאי, אומר עם יד על הלב, שנשמטה לי הלסת- מדינה שמושכת אליה מיליוני משקיעים מרחבי העולם שנהנים מהשקעות רווחיות ועושים ביזנס אמיתי מהשקעות נדל״ן. המחירים הנוחים, תנאי התשלום האטרקטיביים, רמת הבנייה הגבוהה, התשואות, היעדר המדדים, המיסים והריביות- והפוטנציאל הטמון בדובאי למשקיעים הישראלים. גיליתי הזדמנות פז לשדר לישראלים, מה שאני ועוד מאות אלפי משקיעים  גילו, אז ארזנו את עצמנו והעתקנו את מקום מגורינו לדובאי.

כאן חברתי לסוכנות נדל״ן המקומית  Elysee Vendome Real Estate LLC מוכרת, חזקה, מוערכת ובעלת מוניטין גבוה ביותר, אשר פועלת בדובאי מספר שנים ועובדת בשיתוף פעולה עם כל הקבלנים הגדולים והמוכרים בדובאי הנותנים לנו גישה לפרויקטים הכדאיים והמוצלחים ביותר בדובאי ואבו דאבי. פה עברתי קורס נדל"ן מקומי והוצאתי רישיון תיווך מקומי של RERA. ייסדתי דרכם את סוכנות התיווך הישראלית הראשונה Shalom-Dubai. על דגלי חרטתי יושר והכוונה מתום לב, מקום מבטחים של המשקיעים הישראלים בו יוכלו לקבל הכוונה ישירה, פרספקטיבה רחבה על שוק ההשקעות בדובאי, ועל כל "חוקי העשה ואל תעשה" בתור משקיע. החל מליווי אישי של בחירת הנכס המתאים עבורך, עד קבלת המפתח והכנסת השוכר לדירה כשאנחנו העיניים והאוזניים שלך בדובאי -ללא עמלת שכר טרחה בשום שלב!

כאן חברתי לסוכנות נדל״ן המקומית  Elysee Vendome Real Estate LLC מוכרת, חזקה, מוערכת ובעלת מוניטין גבוה ביותר, אשר פועלת בדובאי מספר שנים ועובדת בשיתוף פעולה עם כל הקבלנים הגדולים והמוכרים בדובאי הנותנים לנו גישה לפרויקטים הכדאיים והמוצלחים ביותר שלהם. פה עברתי קורס נדל"ן מקומי, הוצאתי רישיון תיווך מקומי של RERA וייסדתי דרכם את סוכנות התיווך הישראלית הראשונה Shalom-Dubai.
על דגלי חרטתי יושר והכוונה מתום לב, מקום מבטחים של המשקיעים הישראלים בו יוכלו לקבל הכוונה ישירה, פרספקטיבה רחבה על שוק ההשקעות בדובאי, ועל כל "חוקי העשה ואל תעשה" בתור משקיע.
החל מליווי אישי של בחירת הנכס המתאים עבורך, עד קבלת המפתח והכנסת השוכר לדירה כשאנו העיניים והאוזניים שלך בדובאי -ללא עמלת שכר טרחה בשום שלב!