אודות החברה

שלום דובאי נפתחה בינואר 2021 והיא שלוחה ישראלית של סוכנות הנדל״ן  Elysee Vendome Real Estate LLC . חברת תיווך מקומית בעלת רישיון תיווך RERA לקנייה מכירה והשכרה. בעלת מוניטין רחב המתמקדת בפרויקטים ישירות מהיזם (Off Plan) וחתומה מול הקבלנים הגדולים והחשובים בדובאי.

שלום דובאי מכוונת לשוק הקונים הישראלי ומורכבת מצוות ישראלי מקצועי בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל״ן עוד לפני הגעתו לדובאי.

אנו עובדים מול כל היזמים בדובאי ולנו גישה לכל הפרויקטים הכי שווים בדובאי, ראס אל חיימה ואבו דאבי. אנו משווקים דירות/וילות מגורים בשלבי הפריסייל שכוללות הנחות משמעותיות לקבוצות רכישה, גישה לפריסות תשלומים נוחות הכוללות מימון מהקבלן ללא ריבית ללא הצמדה וללא תשומות בנייה. 

ברשותנו גישה לכל הפרויקטים הנמכרים ברחבי דובאי ואנו מעניקים לווי אישי למשקיעים. מעטפת הכוללת את שלב בחירת הנכס הנכון, העברות הכספים דרך בנקים, מטבעות דיגיטליים או מזומן, טיפול בירוקרטי מול מס הכנסה, הצמדת חברת ניהול לטיפול שוטף של הנכס, מציאת שוכרים,  ובהמשך גם מכירת הנכס ופתיחת חשבון בנק בדובאי.

אנחנו כאן בשביל המשקיעים שלנו שלב אחר שלב החל מרגע ההתלבטות ועד לקבלת המפתח, כשאנחנו העיניים והאוזניים שלו בדובאי וזמינים 24/7 לכל שאלה או שירות בנושא נדל״ן.

פרטים נוספים

יש לך שאלה? למידע נוסף חייגו:

053-622-7332
או השאירו פרטים בטופס הבא:

The Agent

אנה דדון ויינר

סוכנת נדל"ן ישראלית המתגוררת בדובאי – מייסדת חברת "שלום-דובאי"

שמי אנה דדון ויינר, נשואה ואמא לשני בנים, ודוברת 4 שפות עברית רוסית צרפתית ואנגלית. ב-2014 אחרי שהוצאתי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים, התחלתי את דרכי כמתווכת נדל"ן במשרד תיווך מוכר ומוערך בעיר אשדוד. ליוויתי מאות קונים, מוכרים ומשקיעים בדרכם ליעד הסופי כשטובת הלקוח תמיד בעדיפות עליונה, תוך כדי נתינת השירות המקצועי, המהיר והיעיל ביותר שיש באפשרותי לתת.

מעידה על עצמי שהנדל״ן זורם לי בדם ומלבד היותו מקצועי היחידי והעיקרי, הוא גם התחביב שלי והתשוקה שלי – אני חיה, נושמת וחולמת נדל״ן.

הגעתי לדובאי בזמן מגפת הקורונה, ובעקבות סגירת הגבולות נותרתי כמו ישראלים רבים "תקועים" בחו"ל ברחבי העולם. עברו חודשיים עד שנתב"ג נפתח וניתנה לנו האפשרות לחזור הביתה. אחרי חודשיים בדובאי כבר חזרתי ארצה עם תובנה אחרת – אם נדל"ן, אז רק ככה הוא צריך להיראות- ומשם הרילוקשיין היה מהיר תוך מס שבועות.

אחרי שנחשפתי לעולם הנדל"ן בדובאי, אומר עם יד על הלב, שנשמטה לי הלסת. עיר שמושכת אליה מיליוני משקיעים מרחבי העולם שנהנים מהשקעות רווחיות ועושים ביזנס אמיתי מהשקעות נדל״ן. המחירים הנוחים, תנאי התשלום האטרקטיביים, רמת הבנייה הגבוהה, התשואות, היעדר המיסים והריביות ועוד הרבה דוגמאות כל אלה מביאות אדם רציונלי להבין שאין מה לחפש במקום אחר. הפוטנציאל הטמון בדובאי למשקיעים הישראלים הוא אינסופי! גיליתי הזדמנות פז לשדר לישראלים, מה שאני ועוד מאות אלפי משקיעים  גילו, אז ארזנו את עצמנו והעתקנו את מקום מגורינו לדובאי.

כאן חברתי לסוכנות נדל״ן המקומית  Elysee Vendome Real Estate LLC מוכרת, חזקה, מוערכת ובעלת מוניטין גבוה ביותר, אשר פועלת בדובאי מספר שנים ועובדת בשיתוף פעולה עם כל הקבלנים הגדולים והמוכרים בדובאי הנותנים לנו גישה לפרויקטים הכדאיים והמוצלחים ביותר בדובאי ואבו דאבי. פה עברתי קורס נדל"ן מקומי והוצאתי רישיון תיווך מקומי של RERA. ייסדתי דרכם את סוכנות התיווך הישראלית הראשונה Shalom-Dubai. על דגלי חרטתי יושר והכוונה מתום לב, מקום מבטחים של המשקיעים הישראלים בו יוכלו לקבל הכוונה ישירה, פרספקטיבה רחבה על שוק ההשקעות בדובאי, ועל כל "חוקי העשה ואל תעשה" בתור משקיע. החל מליווי אישי של בחירת הנכס המתאים עבורך, עד קבלת המפתח והכנסת השוכר לדירה כשאנחנו העיניים והאוזניים שלך בדובאי -ללא עמלת שכר טרחה בשום שלב!

כאן חברתי לסוכנות נדל״ן המקומית  Elysee Vendome Real Estate LLC .  סוכנות מוערכת ובעלת מוניטין גבוה ביותר, אשר פועלת בדובאי שנים רבות ועובדת בשיתוף פעולה עם כל הקבלנים הגדולים בדובאי הנותנים לנו גישה לפרויקטים הכדאיים והמוצלחים ביותר שלהם. פה עברתי קורס נדל"ן מקומי, הוצאתי רישיון תיווך מקומי של RERA וייסדתי דרכם את סוכנות התיווך הישראלית הראשונה Shalom-Dubai.
על דגלי חרטתי יושר והכוונה מתום לב, חוף מבטחים למשקיעים הישראלים בו יוכלו לקבל הכוונה ישירה ואמיתית, פרספקטיבה רחבה על שוק ההשקעות בדובאי, וקורס מזורז על כל "חוקי עשה ואל תעשה" בתור משקיע, אשר בימים אלו מאוד הכרחיים בדובאי נוכח פירסום השווא והבטחות הסרק של ״מתווכים״ חדשים הנוהרים מידי שנייה לדובאי שמסונוורים מעמלות הקבלן ולא טובת הלקוח.
שלום דובאי כאן איתכם החל מליווי אישי של בחירת הנכס המתאים עבורך, עד קבלת המפתח והכנסת השוכר לדירה כשאנו העיניים והאוזניים שלך בדובאי -ללא עמלת שכר טרחה בשום שלב!