דירת סטודיו בדובאי ב 400 אלף ש״ח

שתפו את הפוסט:

יש לי 400 אלף ש״ח בבנק מה אוכל לעשות איתם?

דובאי מציעה הזדמנוית ריווחית למשקיעיה מכל העולם לרכוש סטודיו במחיר נח וזול לכל כיס שמטרתה היא כמובן השגת תשואות שנדיר למצוא. מבחינת מחירי הסטודיו בדובאי, הכל כמובן יהיה תלוי באזור. מחיר של סטודיו בפאלם ג‘ומיירה, בביזנס ביי, בדאון טאון או במיידן לא יהיה זהה לכפר ג'ומיירה או ארג'אן. המפתחים בדובאי מאפשרים לנו ב- shalom dubai להציע לכם מבחר יח׳ סטודיו איכותיות להשקעה במחירים המתחילים בפחות מ400 אלף ש״ח. במחיר זה תוכלו לרכוש סטודיו בבית מגורים איכותי ברמה גבוהה עם בריכת שחייה, חדר כושר,קונסיירז' ועוד שלל שירותים. בנוסף יוכל המשקיע להנות מתכנית מימון הרב שנתית ללא ריבית והצמדה מהקבלן!

כאמור מחירי הסטודיו נעים בטווחי מחירים שונים מאזור לאיזור, ואותו סטודיו באותו גודל ולעיתים קרובות אף באותה רמת בנייה גבוהה, תרכשו פי 2 פי 3 ואף פי 4 יותר יקר באיזור מרכזי יותר כשהתשואה לרוב תעמוד על 8%-6% אחוזים בשנה, דבר שגורם לרב המשקיעים לרכוש מספר רב של יח׳ סטודיו ״זולות ״ מאשר 1 או 2 ״יקרות״ באיזורים יקרים יותר.

אנו בשלום דובאי מזמינים אותך ליצור קשר במספר הטלפון 053-6227332 על מנת לבחור לך את ההשקעה המתאימה ביותר תוך כדי ליווי אישי מא׳ עד ת׳.

Mina Rashid Dubai Emaar Construction
כללי
אנה דדון ויינר

Emaar – חברת הנדל"ן

החברה נחשבת לאחד ממפתחי הנדל"ן הגדולים והחשובים באיחוד האמירויות, היא האחראית לפרויקטים כגון בורג׳ חליפה הידוע כהגבוה והמרהיב בעולם.

קראו עוד >
התפתחות הנדלן בדובאי
כללי
אנה דדון ויינר

התפתחות הנדל"ן בדובאי

דובאי אינה מושכת אליה רק תיירים, אלא גם משקיעי נדל"ן רבים, המבינים את פוטנציאל הרווח הגדול הטמון בהשקעות נדל"ן באיחוד האמירויות.

קראו עוד >
איפה כדאי להשקיע בנדל״ן?
כללי
אנה דדון ויינר

איפה כדאי להשקיע בנדל״ן?

חסכתם סכום נכבד, ועכשיו אתם רוצים לעשות את הצעד הבא, ולמצוא לכם נכס להשקעת נדל"ן. כזה שבעתיד יניב לכם פירות כלכליים נאים. מאיפה מתחילים?

קראו עוד >