סטודיו בדובאי ב400 אלף ש״ח

שתפו את הפוסט:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email

יש לי 400 אלף ש״ח בבנק מה אוכל לעשות איתם?

דובאי מציעה הזדמנוית ריווחית למשקיעיה מכל העולם לרכוש סטודיו במחיר נח וזול לכל כיס שמטרתה היא כמובן השגת תשואות שנדיר למצוא. מבחינת מחירי הסטודיו בדובאי, הכל כמובן יהיה תלוי באזור. מחיר של סטודיו בפאלם ג‘ומיירה, בביזנס ביי, בדאון טאון או במיידן לא יהיה זהה לכפר ג'ומיירה או ארג'אן. המפתחים בדובאי מאפשרים לנו ב- shalom dubai להציע לכם מבחר יח׳ סטודיו איכותיות להשקעה במחירים המתחילים בפחות מ400 אלף ש״ח. במחיר זה תוכלו לרכוש סטודיו בבית מגורים איכותי ברמה גבוהה עם בריכת שחייה, חדר כושר,קונסיירז' ועוד שלל שירותים. בנוסף יוכל המשקיע להנות מתכנית מימון הרב שנתית ללא ריבית והצמדה מהקבלן!

כאמור מחירי הסטודיו נעים בטווחי מחירים שונים מאזור לאיזור, ואותו סטודיו באותו גודל ולעיתים קרובות אף באותה רמת בנייה גבוהה, תרכשו פי 2 פי 3 ואף פי 4 יותר יקר באיזור מרכזי יותר כשהתשואה לרוב תעמוד על 8%-6% אחוזים בשנה, דבר שגורם לרב המשקיעים לרכוש מספר רב של יח׳ סטודיו ״זולות ״ מאשר 1 או 2 ״יקרות״ באיזורים יקרים יותר.

אנו בשלום דובאי מזמינים אותך ליצור קשר במספר הטלפון 053-6227332 על מנת לבחור לך את ההשקעה המתאימה ביותר תוך כדי ליווי אישי מא׳ עד ת׳.

כללי
אנה דדון ויינר

סטודיו בדובאי ב400 אלף ש״ח

יש לי 400 אלף ש״ח בבנק מה אוכל לעשות איתם? דובאי מציעה הזדמנוית ריווחית למשקיעיה מכל העולם לרכוש סטודיו במחיר נח וזול לכל כיס שמטרתה

קראו עוד >
כללי
אנה דדון ויינר

מחירי הדירות להשקעה

בניגוד לסטיגמת היוקרה שלה, מחירי הנדל"ן בדובאי לא כל כך גבוהים. הם אפילו נמוכים בהרבה מערים אחרות בעולם. סוכנות הנדל"ן SHLOM DUBAI תוביל אותך כמשקיע,

קראו עוד >